Proč je Fit&Slim® tak účinný?

 

Koktejly na hubnutí Fit&Slim® vám přinášejí skvělou alternativu k běžnému jídlu. Oblíbíte si je pro jejich jednoduché a nenáročné užívání. Připravit si je můžete rychle a prakticky kdekoli, denně místo až 2 hlavních jídel. Vše bez nutnosti počítat kalorie, vážit jídlo a porovnávat ho s řadou tabulek či grafů.

Pouze 200 kCal v jedné porci Fit&Slim® poskytne vašemu organismu dostatek energie ve formě vyváženého poměru bílkovin, tuků a sacharidů a spolu s  vysokým obsahem vitamínů s minerály zajistí jeho správné fungování.

Vysoký obsah vlákniny Fit&Slim® zároveň spolehlivě zasytí, výrazně oddálí pocit hladu a pomůže zkrotit chutě.

 

Fit&Slim®- správná volba pro zdravé hubnutí ...

 

Fit&Slim® je určen všem, kteří hledají účinný, zdravý a osvědčený způsob zhubnutí. Nahrazení dvou denních jídel koktejly Fit&Slim® prokazatelně vede ke snížení hmotnosti v rámci nízkoenergetické diety.

                                                               

... a snadné udržení váhy

  

Na hubnoucí koktejly Fit&Slim®CLASSIC a Fit&Slim®PLUS se můžete spolehnout také v kritickém období po samotném zhubnutí. Nahrazení jednoho denního jídla totiž přispívá k následnému udržení snížené hmotnosti a pomáhá před jo-jo efektem.

 

10 důvodů, proč si na cestu za ideální postavou vybíráte
právě originální koktejly Fit&Slim®

  

1. Snadná kontrola příjmu kalorií

Každá porce Fit&Slim® obsahuje 201-209 kCal* a vyvážený poměr hlavních nutričních složek – tuků, cukrů a bílkovin. Díky tomu získá váš organismus veškeré potřebné látky a poskytne vám dostatek energie, ale bez nadbytečných kalorií.

2. Účinné a zdravé hubnutí

Koktejly Fit&Slim® byly speciálně vyvíjeny jako hlavní součást nízkokalorické redukční diety na základě přísných požadavků legislativy EU. Nutriční hodnota každé porce plně odpovídá dennímu jídlu. Nahradit jimi tak můžete až 2 hlavní jídla denně a výrazně snížit příjem kalorií.

3. Jednoduchá a rychlá příprava doma, v práci i na cestách

Nedostatek času během pracovního dne, cestování a jiné povinnosti velmi často zdravé hubnutí překazí.  Koktejly Fit&Slim® si snadno připravíte ve vodě či odtučněném mléce za necelou minutu. Kdykoli a kdekoli. Díky tomu vám pomáhají dodržet zdravý stravovací režim - ať už jste doma, v práci nebo na dovolené

4. Vysoký obsah vlákniny – řekněte hladovění sbohem

Držet hladovku rozhodně neznamená dobrý způsob, jak zhubnout. Ve skutečnosti to může být přesně naopak – tělo přejde do úsporného režimu a začne tuky více ukládat. V každé porci koktejlu na hubnutí Fit&Slim® CLASSIC proto najdete optimální množství vlákniny, která zvyšuje sytící index, potlačuje projevy hladu a podporuje správnou funkci trávicího ústrojí. Nově uváděná řada Fit&Slim® Plus obsahuje dvojnásobné množství vlákniny pro ještě snazší přechod na dietní režim a celkově rychlejší nastartování procesu hubnutí.

5. Výborná chuť pro dlouhodobé užíváníz
 
Vybírat můžete z několika stále vylepšovaných příchutí, jejichž nabídka bude v letošním roce postupně dále rozšiřována. Díky tomu mají koktejly stále lahodnější chuť a umožňují dlouhodobé užívání. 

6. Úspěšná praxe založená na důkazech

Učinnost koktejlů fit&slim nepřímo potvrdila také nejvyšší autorita - Evropský úřad pro bezpečnost potravin. Ten ji totiž na základě řady klinických studií a dlouhodobých pozorování potvrdil  právě pro kategorii výrobků typu fit&slim souvislost mezi jejich užíváním a snížením/udržením hmotnosti.

7. Bezlepková potravina

Ve složení žádného z koktejlů Fit&Slim® nenajdete lepek. Jsou tak vhodné a bezpečné i pro celiaky

8. Dokonale nastartované hubnutí

Poměrně často se stává, že vedle silné vůle a motivace podceníme přípravu na nutnou změnu stravovacích návyků.  Nejsme si jisti, kolik mají dané potraviny kalorií, tuku, jestli obsahují vitaminy a minerály atd., případně co nám nahradí oblíbené fast foody a kde budeme některé potraviny nakupovat. Koktejly Fit&Slim® nám i v takovém případě umožní využít nové motivace a začátek hubnutí zbytečně neodkládat. Dají nám jistotu nízkého kalorického příjmu při zachování potřebných nutričních hodnot pro naše tělo, poskytnou nám tím dostatek času si na změny postupně zvyknout a náležitě se zorientovat.

9. Vítaný pomocník v období po zhubnutí

Jojo efekt. U nemalé části populace vlastně nic neobvyklého, ba spíše naopak je považován za důsledek předešlého hubnutí. Nakonec příští rok, stejnou dobou, budeme držet dietu novou.  Že to tak být vůbec nemusí a lze namísto hubnutí skutečně zhubnout a váhu si udržet, dokazují zkušenosti našich zákazníků. Koktejly Fit&Slim® pomáhají úspěšně bojovat s jojo efektem mnoha způsoby, ať už budeme dlouhodobě nahrazovat jedno denní jídlo, nebo nás vždy spolehlivě zachrání ve chvílích, kdy se touha po sladkém začíná zdát nezvladatelnou, případně máme tendenci se pomalu vracet k původnímu životnímu stylu.

10. Bohatý zdroj vitamínů a minerálů

Jakkoli je Fit&Slim® především pomocníkem v boji s nadbytečnými kily, komplexní složení koktejlů přinaší našemu organismu celou řadu dalších benefitů. Vedle již zmíněného, pozitivního vlivu vysokého množství vlákniny na náš organismus, je Fit&Slim® bohatým zdrojem celkem 23 esenciálních vitamínů a minerálů, které podporují celou řadu tělesných funkcí. Podrobné informace můžete nalézt zde (proklik na mikrosajtu "složení").