Příprava a dávkování

  
Doporučujeme vždy pečlivě dodržet doporučené dávkování k zajištění plné funkčnosti výrobků Fit&slim®.

Návod k přípravě Fit&slim CLASSIC:
Do 250 ml vody přidejte 48 g směsi Fit&Slim®. Důkladně zamíchejte, případně  protřepte nebo rozmixujte. Takto připravený koktejl celý zkonzumujte, a to včetně výjimečného sedimentu, který je přirozenou a biologicky hodnotnou součástí výrobku. Pro jemnější konzistenci a výraznější chuť lze vodu nahradit odtučněným mlékem.

Návod k přípravě Fit&slim PLUS:
Do 250 ml vody přidejte 52 g směsi Fit&Slim®. Důkladně zamíchejte, případně  protřepte nebo rozmixujte. Takto připravený koktejl celý zkonzumujte, a to včetně výjimečného sedimentu, který je přirozenou a biologicky hodnotnou součástí výrobku. Pro jemnější konzistenci a výraznější chuť lze vodu nahradit odtučněným mlékem.

Takto připravený koktejl užívejte každý den, místo 1-2 hlavních jídel dle konkrétní fáze dietního režimu s doplněním alespoň jednoho vyváženého jídla.

Výrobek plní svůj účel jako součást nízkoenergetické výživy, jejíž součástí jsou nízkoenergetické pokrmy. Doporučujeme proto příjem nízkotučných mléčných a masných produktů, zeleniny, ovoce, příloh v adekvátním množství (rýže, brambor a nízkovaječných těstovin) a mlýnsko-pekárenských výrobků s vyšším obsahem vlákniny.

Důležitou součástí redukčního režimu je též zvýšení pohybové aktivity.
Pro úspěšné snížení a udržení hmotnosti je nezbytné zajistit vždy tělu dostatečný příjem tekutin, a to během celého dne.

Upozornění:
Konzultace s lékařem před zahájením snižování hmotnosti je nutná u starých osob, kojících žen a dále u nemocných s vážnějšími chronickými chorobami, jako např. při cukrovce 2. typu, při onemocněních srdce a cév, ledvin a jater. Výrobek není určen dětem. V těhotenství se obvykle redukční režim neindikuje, avšak přípravek je možno podávat k doplnění příjmu nezbytných nutričních faktorů. Při dodržování nízkoenergetické diety je třeba zajistit dostatečný příjem tekutin, cca 2 l denně.

Uchovávejte v suchu při teplotě do 25° C.

Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 1 měsíce. Baleno v ochranné atmosféře.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu.